dovolte mi z pozice předsedy hnutí Pro Prahu (22), abych Vám poděkoval jménem svým i jménem celého týmu. Ten do kampaně investoval obrovské množství pozitivní energie, odvedl obrovský kus práce a po celou dobu kolem sebe šířil dobrou náladu.

Děkuji všem občanům, kteří nám věnovali pár minut svého času a dali nám podněty k další práci v naší městské části.

Věřte, že i já jsem velice rád, že kampaň dospěla do finále. Věřím, že se již po víkendu budeme moci vrátit k řešení aktuálních témat naší obce.

Děkuji těm, se kterými jsem měl tu čest a možnost pracovat a setkávat se na všech akcích, sociálních sítích, v kontaktní kampani i mimo ni. Pevně věřím, že vaše odhodlání přetrvá a budeme se i nadále potkávat nad smysluplným vývojem naší milované Prahy 22 – Uhříněvsi, Pitkovic a Hájku.

Jsme tu a jedeme dál! Nemáme v našem programu kapitolu urážet někoho, dehonestovat, pomlouvat, či vyhrožovat, máme jiný a opačný styl práce, máme jasný program a mnoho síly. Děkuji, že jste po celou dobu byli u toho a vydrželi jste!

Naše kampaň byla po celou dobu slušná. V uplynulých měsících, týdnech a ani v posledních dnech jsme se na rozdíl od některých opozičních politiků neuchýlili k negativní kampani, nesnížili jsme se k nenávisti a osobním útokům. Těch na mou adresu přišlo skutečně mnoho. Šlo o rétorické fauly, lži a výhružky, kterých nebyla ušetřena ani má rodina a okruh mých nejbližších.

Slibuji, že stejně tak jako byla pečlivě připravena volební kampaň, tak pečlivě se nyní připravují právní kroky, které budou cíleně zaměřeny směrem k těm, co rozdělují společnost u nás a ubližují nám všem, mne, mé rodině, Vám!!

Přeji Vám, abyste měli krásný a slunný podzim, aby až se dnešní volební místnosti otevřou, byla ta vaše volba tou nejlepší – nejlepší znamená č.1.

Kolegům a slušným jiným politickým stranám přeji hodně štěstí a radosti.
S úctou Jiří Knotek